Wesoły i młody Pionek szuka domku

Udostępnij znajomym:

12938344_1008684122543119_1701400104505129465_n  Kategoria: Psy do adopcji
 Województwo: mazowieckie
 Miejscowość: Warszawa
 Płeć: samiec
 Wiek: młody
 Wielkość: średni
 Rasa: Kundelek
 Data dodania: 20 maja 2016
To ogłoszenie jest starsze niż 30 dni lub zostało oznaczone jako nieaktualne.

Ma niewiele ponad rok i choć wygląda na masywnego kolesia – sięga ledwie pod kolano. Słodki kudłacz o niezwykłym charakterze. Zdumiewający, łagodny jak baranek pieszczoch, ciągle merdający ogonem.Pionek zrobi wszystko żeby być blisko człowieka. Wpatrzony w niego i ufny, uległy i kochany.Bardzo lubi spacery i wie do czego służą. W domu zachowuje się cicho, nie brudzi, nie niszczy. Kurs chodzenia na smyczy zaliczył na piątkę .
Kanapowy z niego młodzieniec. Uwielbia wylegiwać się przy opiekunie i ma z tego wielką frajdę. A na dodatek pięknie jeździ samochodem i ze stoickim spokojem znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne. Agresja? O nie! To nie Pionkowa bajka! On woli się bawić, przyjaźnić, żyć w komitywie. Pionek ma w oczach m jak miłość. Kocha wszystko i wszystkich. Psy, koty (których jest bardzo ciekaw)…Nawet dzieci . Ich radosne piski i próby pieszczot przyjmuje cierpliwie i z radością.
Co tu dużo gadać! Pionek jest super! Łagodny, radosny, ufny, grzeczny, miziak, przytulas, pieszczoch. Pokochasz go? Czeka na Ciebie w domu tymczasowym w Sochaczewie.
Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa)

Informacje kontaktowe:
Sylwia
514748579
zwierzecapolana@gmail.com

Polub nas na Facebooku…
…i otrzymuj ciekawe informacje ze świata zwierząt, porady, zdjęcia i śmieszne filmy prosto na swoją tablicę :)