Smail – Cudowny owczarek niemiecki szuka domu! – Gorzów Wielkopolski

Udostępnij znajomym:

owczarek-niemiecki-smail-szuka-domu-gorzow-wielkopolski  Kategoria: Psy do adopcji
 Województwo: lubuskie
 Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
 Płeć: samiec
 Wiek: średni
 Wielkość: duży
 Rasa: Owczarek Niemiecki
 Data dodania: 22 marca 2016
To ogłoszenie jest starsze niż 30 dni lub zostało oznaczone jako nieaktualne.

Smail- cudowny, owczarek niemiecki szuka nowego domu.
Smail to piękny, dostojny pies. Ma 6 lat, na które nie wygląda.
Życie nie zawsze go rozpieszczało. Smail od „dziecka” mieszkał w kojcu, nie dbano o niego, nikt się nim nie interesował, nie pracował z nim. Był zaniedbany, głodzony. Żył tak 4 lata, które nie zabiły w nim miłości do ludzi. Został interwencyjnie odebrany i trafił do Pani, która kocha tą rasę, owczarki miała od zawsze. Niestety, życie pisze różne scenariusze. Pani zaczęła chorować, nie jest w stanie wyprowadzać tak dużego i silnego psa. Dlatego, szukamy mu najlepszego domu pod słońcem.
Przez dwa lata Smail uczył się życia. Ponieważ nigdy nie przeżył właściwie wieku szczenięcego, teraz zachowuje się jak szczeniak. Uwielbia zabawki, piłeczki, nosi je, chowa, potem szuka… To bardzo inteligentny pies, ale uwaga, jeśli nie zapewni mu się odpowiedniej dawki ruchu i zabaw umysłowych, z nudów będzie rozrabiał.
Z pewnością znajdzie sobie zajęcie. Potrafi wszystko otworzyć, wyjąć naczynia i poustawiać w rzędach, a przy tym niczego nie zniszczy :) W tym psie nie ma agresji, kocha ludzi, kocha dzieci, ale nie polecamy do domu z małymi dziećmi, Smail jest nieokrzesany, może skoczyć z radości, a waży ponad 50 kg.

Wszystkim, którzy widzą w nim partnera dla swojej suczki i innym rozmnażaczom, dziękujemy, Smail został wykastrowany!!! Jest też zaszczepiony.

O jakim domu marzymy???
– właściciel, znawca rasy, kochający te psy, zdecydowany (Smail zdominuje słabą jednostkę 😉 );
– dom z ogrodem.. mile widziane;
– dom bez małych dzieci, Smail jest bardzo duży, może skoczyć na dziecko i nieumyślnie zrobić krzywdę;
– dom bez innych zwierząt!!! Smail źle reaguje na inne zwierzęta. Na spacerach wyrywa się do psów i szczeka. W sumie nie wiadomo co by zrobił, ale strach to sprawdzić 😉

Jeszcze jedna, ważna informacja. Smail dopiero w nowym domu pozwolił sobie założyć obrożę. Nie da sobie założyc kagańca, ani nic innego na głowę. Ma jakąś traumę i to nie wchodzi w grę.

Smail jest pod opieką Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Obowiązuje procedura adopcyjna. Wizyta przed adopcyjna – sprawdzenie domu, umowa adopcyjna. Mile widziane wizyty w celu zapoznania:)
Zdjęcia robione na początku stycznia.
Smail mieszka w Gorzowie Wielkopolskim.

Informacje kontaktowe:
Kasia
506 081 314

Polub nas na Facebooku…
…i otrzymuj ciekawe informacje ze świata zwierząt, porady, zdjęcia i śmieszne filmy prosto na swoją tablicę :)